Вынікі спаборніцтваў «Дзятлаўская лыжня — 2018»
Опубликовал

Вынікі спаборніцтваў «Дзятлаўская лыжня — 2018»

Аргкамітэт паведаміў наступныя вынікі «Дзятлаўскай лыжні – 2018»:

Эстафетная гонка

1-ая намінацыя «Каманды сельскагаспадарчых вытворчых арганізацый»:

I месца – КСУП “Дварэц-Агра” – вынік 2.34

II месца – ААТ “Граніт-Агра” – вынік 3.19

III месца – КСУП “Хвінявічы” – вынік 3.31

2-ая намінацыя “Каманды ўстановаў і арганізацый”:

I месца – лікёра-гарэлачны завод “Алгонь” – вынік 3.14

II месца – ДЛГУ “Дзятлаўскі лясгас” – вынік 3.23

III месца – Дзятлаўскі РАНС – вынік 3.31

3-ая намінацыя “Каманды ўстановаў адукацыі”:

I месца – Раготнаўкі д/с-БШ – вынік 2.52

II месца – Казлоўшчынская СШ – вынік 2.58

III месца – Гезгалаўская СШ – вынік 3.26

Індывідуальная гонка ў катэгорыі “Спартсмены”:

Жанчыны

Узроставая катэгорыя 13 – 17 гадоў:

I месца – Анастасія Саколіна (Раготнаўкі д/с-БШ) – вынік 6.04

II месца – Вольга Грыцук (Раготнаўкі д/с-БШ) – вынік 6.07

III месца – Кацярына Горбач (Вензавецкі д/с-СШ) – вынік 7.38

Узроставая катэгорыя 18 – 29 гадоў:

I месца – Таццяна Саўко (КСУП “Дварэц-Агра”) – вынік 5.01

Узроставая катэгорыя 30 – 39 гадоў:

I месца – Наталля Дзям’ян (Дзятлаўскі філіял Гродзенскага аблспажыўтаварыства) – вынік 7.40

Узроставая катэгорыя 40 – 49 гадоў:

I месца – Наталля Цынс (лікёра-гарэлачны завод “Алгонь”) – вынік 8.00

Узроставая катэгорыя 50 гадоў і старэйшыя:

I месца – Таіса Савіч (лікёра-гарэлачны завод “Алгонь”) – вынік 5.19

II месца – Галіна Болцік (лікёра-гарэлачны завод “Алгонь”) – вынік 5.27

Мужчыны

Узроставая катэгорыя 13 – 17 гадоў:

I месца – Максім Кароль (Вензавецкі д/с-СШ) – вынік 6.31

II месца – Андрэй Сямёнаў (Вензавецкі д/с-СШ) – вынік 6.32

III месца – Уладзіслаў Храноўскі (Вензавецкі д/с-СШ) – вынік 8.21

Узроставая катэгорыя 18 – 29 гадоў:

I месца – Дзмітрый Татарынаў (КСУП “Дварэц-Агра”) – вынік 3.58

II месца – Сяргей Карнэлік (Вензавецкі д/с-СШ) – вынік 4.52

III месца – Яўген Апанасік (КСУП “Дварэц-Агра”) – вынік 5.05

Узроставая катэгорыя 30 – 39 гадоў:

I месца – Іван Гардзей (КСУП “Граніт-Агра”) – вынік 4.83

II месца – Міхаіл Гародка (лікёра-гарэлачны завод “Алгонь”) – вынік 5.37

III месца – Дзмітрый Ерамейчык (лікёра-гарэлачны завод “Алгонь”) – вынік 5.53

Узроставая катэгорыя 40 – 49 гадоў:

I месца – Андрэй Альховік (ДЛГУ “Дзятлаўскі лясгас” ) – вынік 5.13

II месца – Іван Карэнка (Лявонавіцкі д/с-БШ) – вынік 5.52

III месца – Сяргей Гушча (РУП ЖКГ) – вынік 6.00

Узроставая катэгорыя 50 гадоў і старэйшыя:

I месца – Аляксандр Сачык (КСУП “Дварэц-Агра”) – вынік 5.04

II месца – Міхаіл Бельскі (племстанцыя) – вынік 5.45

III месца – Пётр Бойка (ДРБУ-119) – вынік 5.52

Абсалютныя пераможцы:

сярод мужчын – Дзмітрый Татарынаў

сярод жанчын – Таццяна Саўко

У індывідуальнай гонцы ў катэгорыі “Аматары” прынялі ўдзел 30 чалавек.

Стоит почитать:

«Лыжня — 2018» ў Дзятлаве (фотарэпартаж)

Шырокая Масленіца

1 0 422 12 Февраль, 2018 Спорт і турызм Февраль 12, 2018

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *